Jestem projektantką, konstruktorką odzieży, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Prywatnie fanką sztuki niebagatelnej, miłośniczką przyrody, harmonii w życiu z odrobiną szaleństwa na co dzień. Wolę ryzyko od nudy, wytrwałość od rezygnacji i stałość od odrętwienia.

Projektuję od kiedy pamiętam. Szycie i ubieranie lalek było ulubioną formą spędzania wolnego czasu, a wieczory przy maszynie do szycia należały do najprzyjemniejszych. Od samego początku w każdym projekcie starałam się pokazać to, co w modzie mnie fascynuje i przemycić swoją wizję. Tak powstawały modele bluzek, sukienek, spodni i spódniczek. Z czasem lalki zamieniłam na najbliższą rodzinę i przyjaciół. Projektowałam i ubierałam znajomych. To oni pierwsi stali się moimi ambasadorami i krytykami jednocześnie.

Od ponad 20 lat mam własną firmę – projektuję odzież dla firm z kraju i zagranicy, ale przede wszystkim dla osób indywidualnych. Stworzyłam miejsce, gdzie pomysły i potrzeby moich klientek nabierają realnych kształtów. Specjalizuję się w projektowaniu i szyciu sukni ślubnych. Każda wykonana jest ręcznie, ze szczególnym naciskiem na detal – dzięki czemu każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Często inspiruję się modą lat 20 i 30. To taki wyjątkowy okres w modzie damskiej, gdzie królowała elegancja, ale i klubowe szaleństwo.

Jeśli szukasz wyjątkowej, jedynej i niepowtarzalnej sukienki ślubnej lub innej kreacji na specjalną okazję – serdecznie zapraszam do siebie. W przyjaznej atmosferze, przy filiżance pachnącej kawy porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Justyna Otto-Oleksiewicz